Науковий ліцей міжнародних відносин ІІ-ІІІ ст. УМСФ м. Дніпро
Страницы
▼
▼
четвер, 24 грудня 2020 р.
пʼятниця, 18 грудня 2020 р.
Інтерактивні сервіси та програми на уроках історії у 6 класі
Продовжуємо вивчення Стародавньоі історіі із викокристанням на уроці інтерактивних програм: learnigsapss, mozaweb. Цього разу розглядали тему: "Природа та населення Стародавньоі Греціі. Мінойська та Ахейська палацові цивілізаціі.
середа, 16 грудня 2020 р.
Проєкти на уроках історії🇺🇦
Вчимося з учнями 9 класу створювати історичні проєкти за допомогою PowerPoint. Цього разу створили проєкти до теми: "Украінська культура першоі половини ХІХ ст."
пʼятниця, 11 грудня 2020 р.
Всеукраїнська школа онлайн
Всеукраїнська школа онлайн. Історія та правознавство
Переможці конкурсу постерів «Права дитини» та «Права людини».
В рамках Всеукраїнського тижня права завершився конкурс постерів, створених на мобільних телефонах до тем: «Права дитини» та «Права людини». Призери та переможниць конкурсу: І місце Таранін М., ІІ Гавриленко Констянтин, ІІІ Круглик Анастасія. Дякую дітям за активність.
Інтерактивні програми на уроках історії.
Сьогодні з учнями 6 класу узагальнювали вивчений матеріал з теми: «Стародавні цивілізації Азії та Африки» за допомогою інтерактивних програм: learning.apps, mozaweb, Time.Graphics.
четвер, 10 грудня 2020 р.
ІІ місце у конкурсі есе до 75-річчя з Дня заснування ООН від МАН (Дніпро)
У нас ще одна перемога!!! Вітаю свою ученицю Аркушу Анну Віталіівну (10 клас) за заняте ІІ місце в обласному конкурсі есе у номінації «Майбутнє, якого ми прагнемо», присвяченого 75-й річниці з Дня заснування ООН, який проводили Дніпропетровське відділення Малої академії наук України✋🏼🇺🇦👩🎓🧑🎓🤝
«Турнір правознавців». 10 грудня День прав людини 🇺🇦
10 грудня День прав людини. В рамках Всеукраїнського тижня права та Міжнародного Дня прав людини у нашій школі відбулась правознавча гра «Турнір правознавців». Участь у грі взяли три команди: «Знавці права», «Феміда», «Закон». (9-11 класи). На учнів очікувало 8 конкурсних етапів: розминка, «мої права», найрозумніший, права в казках, державний лад країн по фото, юридична зад а, порушення прав у серіалах, «чорний ящик». У підсумку правознавчої гри перемогла команда «Закон» 11 клас. Дякую своїм учням за активність 🇺🇦
середа, 9 грудня 2020 р.
Приймаємо участь у конкурсах🇺🇦
Приймаємо з учнями (Аркуша Анна 10 клас та Прихода Сергій 11 клас) участь у конкурсах: «Пам’ять крізь віки», «Наші герої», «Духовна криниця українських традицій», який проводить КЗПО «ЦПО» ДОР», присвячених Дню Збройних Сил України🇺🇦 #kzpo_cpo_dor #кзпо_цпо_дор
Виставка лепбуків до Всеукраїнського тижня права
Учні 9-11 класів прийняли участь у виставці лепбуків до Всеукраїнського тижня права. Лепбук учнів 9 класу: «Права дитини», 10 класу - «Права людини», 11 класу - «Державна влада».
вівторок, 8 грудня 2020 р.
Переможець конкурсу «Розгадай правовий кросворд».
В рамках Всеукпаінського тижня права, який проходить у нашій школі, учні 9-11 класи прийняли участь у конкурсі «Розгадай правовий кросворд». Найпершим учнем, який правильно і швидко розгадав правовий кросворд став Прихода Сергій, учень 11 класу. ІІ місце посіла Аркуша Анна (10 клас) та ІІІ місце Демидов Дмитро (9 клас). Бажаю успіхів у подальших конкурсах та змаганнях з права.
понеділок, 7 грудня 2020 р.
7 грудня - День української хустки!!!
Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно, але завдяки діаспорі воно відразу ж набуло статусу всесвітнього.День української хустки почали відзначати лише рік тому з ініціативи групи громадських діячів, акторів та успішних жінок України. Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.Дівчата та жінки раніше носили хустку впродовж усього року. При цьому вона була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. Хустка була ознакою соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Вона також свідчила і про рівень достатку родини, адже заможні жінки покривали голову хустками із дорогих тканин, бідні – із дешевших. Цього дня з нагоди свята українки в різних країнах світу беруть участь у флешмобі "Зроби фото з хусткою". Суть його полягає в тому, щоб одягнути хустку, сфотографуватися в ній, після чого викласти світлину в соціальних мережах із хештегами #Берегине_моя_українська_хустко #УкраїнськаХустка. Минулого року Всесвітній день української хустки відзначили громади декількох країн, зокрема Іспанії, Канади та США.