Моє хобі

 З туризмом у серці…

«Ніщо так не збагачує, як мандрівки» М. Реріх
Вже понад п`ять років ми, вчителі КЗ «Мар`є-Дмитрівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Девладівської сільськї ради  Шиманчик Яна Миколаївна, вчитель історії та правознавства та Назаренко Максим, вчитель географії та економіки, займаємося спортивними, пішохідними, туристичними походами. Навчаючи  дітей в школі, присвячуючи їм свій особистий час, ми, вчителі, хочемо показати  приклади здорового способу життя, патріотизму, витривалості, колективізму, розкриття кращих рис характеру кожної дитини.
Розвивати, підтримувати і заохочувати  шкільну молодь  – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! 
Протягом цих років ми залучали до туристичних походів дітей та молодь різного віку: від 12 до 35 років.

Позакласна робота. Екскурсія м. Львів

Позакласна робота. "Велопохід"
Посидіти за комп'ютером і пограти в якусь іграшку обожнює кожна сучасна дитина, при цьому пропадати в віртуальному світі вони можуть годинами. Захопити дітей чимось більш здоровим і цікавим складно, але можливо. Туризм є одним із таких захоплень: піший, гірський, водний, велотуризм.
Сьогодні учні 8 класу взяли участь у велопоході. Такі заходи необхідні для формування і прищеплення здорового способу життя, почуття любові до природи, згуртуванню учнівського колективу.
Навчаємося і відпочиваємо разом🇺🇦
На фото учні 8 класу: Аркуша А., Вихрістенко М., Димченко Є., Карпенко А., Ралюк М., Резніченко А., Сирмай В.


Немає коментарів:

Дописати коментар