Досягнення моїх учнів

Мої учні студенти в галузі 

«Історія» та «Право»


1) Бугай Валерія та Заїка Сергій, Прихода Сергій- студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ; 


2)Санін Данило - студент Криворізької академії патрульної поліції; 


3)Демидова Тетяна - студентка Криворізького факультету НУ «Одеська юридична академія); 


4) Богдан Каріна - студентка Криворізького педагогічного університету (вчитель історії). 

Призери обласної олімпіади з історії 

2019-2020 рр. 
Шуляк Богдан Олександрович 8 клас ІІІ місце з історії.

Переможці та призери районної олімпіади з історії та правознавства

2021-2022 навчальний рік
Погасій Костянтин І місце з історії

Коли вчитель на одній хвилі з учнями, то маємо результати.

2019-2020 рр.
Шуляк Богдан І місце з історії;

Прихода Сергій І місце з історії.

Вихрістенко Максим ІІ місце з правознавства;

Прихода Сергій ІІ місце з правознавства.

2018-2019 рр.:
Погасій Владислав ІІ місце з історії,
Самчук Карина ІІ місце з правознавства;
Прихода Сергій ІІ місце з правознавства;

Пушкарьова Аліна ІІІ місце з історії, ІІІ місце з правознавства.

2017-2018 рр.
                                                   Погасій Владислав І місце з історії, 
Пушкарьова Аліна ІІІ місце з правознавства;
Санін Данило ІІ місце з правознавства.


2016-2017 рр.:
Погасій Владислав ІІ місце з історії, ІІ місце з правознавства;
Санін Данило І місце з правознавства;
Юркова Каріна ІІ місце з правознавства.

2015-2016 рр.:
Погасій Владислав ІІІ місце з історії;
Юркова Каріна ІІ місце з правознавства.

2014-2015 рр.:
Коваленко Владислава ІІІ місце з правознавства.

Переможці та призери конкурсів

1) 2014 р. участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!» «Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами» (І. Багряний)залучення молоді до вивчення теми Голодомору на території с. Мар`є-Дмитрівка, Софіївського району, виховання молоді у дусі патріотизму до свого рідного краю та своєї Батьківщини; (2 особи). Сертифікат учасників.


2) 2015 р. участь у Всеукраїнській історико – географічній експедиції.

«Історія міст і сіл України» (залучення молоді до збору спогадів, фактів по історії свого села, виховання молоді у дусі патріотизму до свого рідногог краю та своєї Батьківщини. Тема: «Голосиста Мар’є – Дмитрівка – моя Батьківщина, Ти для мене, моя мила, Велика родина…» (перемога в районному конкурсі Коваленко Владислава); Диплом переможця.


3) 2015 р. участь у конкурсі українського освітнього проєкту «Усна історія» асоціації з міжнародних питань (Чеська республіка) за темою  «Повсякденне життя СРСР у період 1980-1991 років» («Це були мої 80-ті!!», дослідження дозвілля молоді села Мар`є-Дмитрівка, Софіївського району, виховання молоді у дусі патріотизму до свого рідногог краю та своєї Батьківщини. (3 особи); Сертифікат учасників.


4) 2016 р. участь у Всеукраїнській фольклорно-етнографічній експедиції «Звичаї, обряди та традиції мого краю» (залучення молоді (5 осіб) для збору спогадів матеріалів до конкурсу, виховання молоді у дусі патріотизму до свого рідногог краю та своєї Батьківщини); Сертифікат учасників.


5) 2017 р. участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості в номінаціях «Історія України і державотворення» під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!». Тема роботи: «Гетьманщина Богдана Хмельницького» (залучення молоді до збору фактів історії, висунення своїх поглядів на побудову держави, аналіз історичних подій та їх узагальнення в науково-дослідній роботі, виховання молоді у дусі патріотизму до свого рідногог краю та своєї Батьківщини) – Погасій В. Диплом переможця;


6) 2017 р. участь у обласному конкурсі до 100-річчя Української революції.

«Початок української революції 1917 – 1921 рр. на Катеринославщині» (залучення молоді до збору фактів історії, висунення своїх поглядів на побудову держави, аналіз історичних подій та їх узагальнення в науково-дослідній роботі, виховання молоді у дусі патріотизму до свого рідногог краю та своєї Батьківщини)Санін Д. ІІІ місце в області;


7) 2017 р. участь у Всеукраїнському конкурсі учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності» від Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» Освітнього дому прав людини в Чернігові та Українського Гельсінської Спілки з прав людини (залучення молоді до вивчення інформації про права людини, розвитку зацікавленості щодо актуальних питань в сфері прав людини, виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, зацікавлених у правозахисній діяльності, сприяння підвищенню їх компетенцій, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до гідності людини) – 2 учасники. Дипломи учасників конкурсу;


8) 2017 р. участь в обласному конкурсі філософських есе «Екологічна ситуація» - залучення молоді до аналізу екологічної ситуації на території рідного краю та шлях її подолання, виховання молоді у дусі патріотизму до свого рідного краю та своєї Батьківщини; Тема роботи: «Екологічна ситуація в с. Довгівка, Софіївського району» - Пушкарьова А., сертифікат учасника;


9) 2017 р. Туристичний пішохідний, спортивний похід І категорії складності українськими Карпатами – 132 км пішки – залучення молоді до здорового способу життя, виховання молоді у дусі патріотизму до своєї Батьківщини. – 8 учасників (молодь Девладівської ОТГ віком від 12 до 25 років. Довідка про залік походу учасників, затвердженою Дніпропетровською маршрутно-кваліфікованою комісією молодіжного центру «Освіторіум»;

10) 2017 р. краєзнавча екскурсія до м. Львова, м. Рахова, с. Кваси Закарпатської області - залучення молоді до здорового способу життя, виховання молоді у дусі патріотизму до своєї Батьківщини – 8 чоловік (молодь Девладівської ОТГ віком від 12 до 25 років.


11) 2018 р. участь у ІІ МІЖНАРОДНОГО МІЖДИСЦИПЛІНАРНОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ І ТВОРЧИХ РОБІТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА І ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу в приватних історіях і просторі культури» - залучення молоді до вивчення теми Голодомору на території с. Мар`є-Дмитрівка, Софіївського району, виховання молоді у дусі патріотизму до свого рідного краю та своєї Батьківщини; Погасій В.. Сертифікат учасника.


12) 2018 р. історико-краєзнавча екскурсія до Тернівського музею (м. Кривий Ріг) - залучення молоді вивчення історії своєї держави та рідного краю, активної громадської позиції, виховання молоді у дусі патріотизму. – 9 чоловік.


13) 2015-2019 рр. асистент виховника рою «Дикий степ» Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)» - залучення молоді до здорового способу життя, активної громадської позиції, виховання поваги до історії держави та рідного краю. Перемоги у районному етапі (2016 р. ІІІ місце, 2017 ІІ місце, 2019 ІІ місце) – 8 осіб. Грамоти за перемогу у конкурсах, кубок за призове місце;


14) весна-осінь 2019 р. одноденні велопоходи Девладівською ОТГ за визначеним маршрутом -  залучення молоді до здорового способу життя, виховання патріотизму до своєї держави та рідного краю – 8 осіб.


15) весна 2019 р. екскурсія до м. Кривогог Рогу - залучення молоді до вивчення історії своєї держави та рідного краю, активної громадської позиції, виховання в молоді почуття патріотизму. – 5 чоловік.


16) 2019 р. Туристичний пішохідний, спортивний похід ІІІ ступеня складності українськими Карпатами – 75 км пішки – залучення молоді до здорового способу життя, виховання молоді у дусі патріотизму до своєї Батьківщини. – 9 учасників (молодь Девладівської ОТГ віком від 13 до 17 років. Довідка про залік походу учасників, затвердженою Дніпропетровською маршрутно-кваліфікованою комісією молодіжного центру «Освіторіум»;


17) 2019 р. краєзнавча екскурсія до м. Львова, м. Ворохта, с. Кваси Закарпатської області - залучення молоді до здорового способу життя, виховання молоді у дусі патріотизму до своєї Батьківщини – 9 чоловік (молодь Девладівської ОТГ віком від 13 до 27 років.


18) 2019 р. участь у проєкті «Для розвитку талантів сільської молоді» від благодійної організації «Я майбутнє України». Номінація «Спорт» (створення туристичного центру на базі школи) – 40 осіб. (Ще не завершився конкурс проєктів);


19) 2019 р. участь у дискусійних уроках Всесвітнього Дня Гідності з 21 листопада (День Гідності та Свободи України) до 09 грудня (Усесвітній день боротьби з корупцією) в Україні, завдяки зусиллям команди EdCamp Ukraine під патронатом Міністерство освіти і науки України та за сприяння проєкту USAID_ВзаємоДія, ініціативи виступила міністерка освіти і науки України Ганна Новосад - залучення молоді до активної громадської позиції, подвигати молодь керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях. – 10 осіб. Отримали сертифікати учасників.


20) 2020 р. участь у конкурсі проєктів «Радянське минуле. Пере (осмислення) історії» Всеукраїнської асоціація “Нова Доба” – залучення молоді до  дослідження й переосмислити із свого погляду радянської історії, її глобальні й локальні складові, формування активної життєвої позиції, виховання учнів в дусі патріотизму до свого рідного краю – 4  учні. 


21) 2020 р. участь у Всеукраїнському конкурсі правових есе до Дня Конституції України - Аркуша Анна сертифікат переможця;


22) 2020 р. участь у конкурсі правових есе Прикарпатського юридичного університету ім. Стефанника - диплом переможця Прихода С., диплом призера Вихрістенко М.

23) 24 листопада 2020 рАркуша А. увійшла до списку переможців Всеукраінського конкурсу есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи, який щорічно проводить Мала академія наук (МАН).

24) жовтень-листопад 2020 р. участь у Всеукраїнській олімпіаді "На урок" з історії (10 переможців та призерів), з правознавства (5) та громадянська освіта ( 2).


25) 10 грудня 2020 р. Аркуша Анна ІІ місце в обласному конкурсі есе до 75-і річниці з Дня заснування ООН від Малоі академії наук (Дніпро).


26) січень 2021 р. Аркуша Анна ІІ місце в обласному (заочному) конкурсі «Духовна криниця українського народу».


27) 2021 р. Прихода Сергій ІІІ місце в обласному конкурсі науково-дослідницьких робіт з історії «На крилах єдності»; 


28) 2021 р. Прихода Сергій ІІІ місце в конкурсі науково-дослідницьких робіт з історії, присвяченому 165-й річниці від Дня народження Дмитра Яворницького. 


.29) 2020 р Аркуша Анна стала переможницею Всеукраінськооо конкурсу есе ім. С. Кемського від Малої академіі наук України. 


30) 2020-2021 рр. Аркуша Анна стала учасницею ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу «Об‘єднаймося ж, брати мої» 


31) 2020-2021 рр. Аркуша Анна прийняла участь у Всеукраїнській олімпіаді Київського університету ім. Т. Шевченка «Єдина Україна: історія соборницького поступу».


32) листопад 2022 р. І місце Аркуша Анна Anna Arkusha з науково-дослідницькою роботою з правознавства «Актуальні проблеми захисту прав людини в Україні»; 

І місце Демидов Дмитро Дима Демидов з науково-дослідницькою роботою «Гендер і держава»; 

ІІІ місце Заїка Юлія Юлия Заика есе на тему «Гендер і суспільство» у конкурсі «Права людини і гендерна рівність» від Дніпропетровського відділення МАН.


32) лютий 2022 р. Аркуша Анна І місце у ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу «Об‘єднаймося ж, брати мої» .


Переможці та призери інтернет-олімпіади з правознавства

2020-2021 р. Осінь
Переможці та призери інтернет-олімпіади з правознавства

2019-2020 р. Осінь

Переможці та призери IV Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок». Історія та правознавство 

Протягом 1 жовтня - 8 листопада 2019 року проходила IV Всеукраїнська олімпіада «На урок». Наші діти прийняли активну участь. 17 переможців та призерів з історії та 8 переможців з праознавства, громадянської освіти. #наурок #науроколіпіада #олімпіаданаурок

2017-2019 рр.
Коли вчитель на одній хвилі з учнями, то маємо результати🏆🏅👩🏼‍🏫Учні нашої школи 9, 11 класу прийняли участь у Всеукраїнській інтернет олімпіаді «На урок» з правознавства та були нагороджені дипломами переможців🏆👩🏼‍🏫Вітаємо переможців🏅Вчитель-координатор: Шиманчик Я. М.


Переможці та призери інтернет-олімпіади з історії

Коли вчитель на одній хвилі з учнями, то маємо результати🏆🏅👩🏼‍🏫Учні нашої школи 6-11 класів прийняли участь у Всеукраїнській інтернет олімпіаді «На урок» з історіі та були нагороджені дипломами переможців🏆👩🏼‍🏫Вітаємо переможців🏅Вчитель-координатор: Шиманчик Я. М.
Переможці та призери Міжнародної гри юних істориків "Лелека"

Немає коментарів:

Дописати коментар